Adviesgesprek aanvragen? 0416 - 344 944
Kunnen wij je helpen?

Staete Waalwijk

Hier begon het verhaal van Staete. Ruim 20 jaar geleden opende Staete haar deuren in Waalwijk.Toen nog onder de naam: Staete Makelaardij. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot Staete Waalwijk, omdat we veel meer zijn dan alleen een makelaarskantoor. Zo helpen we je in de gemeente Waalwijk graag met alles wat komt kijken bij een verhuizing. 

Zo staan de financieel adviseurs voor je klaar om bijvoorbeeld je hypotheek tot in de puntjes te regelen, vertellen onze Nieuwbouwspecialisten je alles over nieuwbouw op onder andere Landgoed Driessen en helpen onze makelaars je met de aan- en verkoop van je woning. Onze Persoonlijk adviseur wonen brengt jouw graag in contact met jouw woonspecialist in Waalwijk.

Bezoek ons kantoor in Waalwijk

Zullen we binnenkort eens kennismaken? De koffie staat klaar op onze kantoor. Plan direct online jouw afspraak via onderstaande knop. 

Plan direct online jouw afspraak

 

Bel mij terug

Plan jouw afspraak online
Contactgegevens
Grotestraat 365
5142 CB Waalwijk
0416-344 944
info@staete.nl
Staete Waalwijk
Bekijk onze andere vestigingen
Bezoektijden
Maandag
09:00 - 17:30
Dinsdag
09:00 - 17:30
Woensdag
09:00 - 17:30
Donderdag
09:00 - 17:30
Vrijdag
09:00 - 17:30
Zaterdag
Op afspraak
Zondag
Gesloten
Telefonisch bereikbaar

 

 

Staete Waalwijk

Onze woonspecialisten

Melanie van Veldhoven
Melanie van Veldhoven
Persoonlijk adviseur wonen, Makelaar, K-RMT
melanie@staete.nl
0416-344 944
Roel van Delft
Roel van Delft
Register Makelaar, Register Taxateur
roel@staete.nl
0416-344 944
Hugo Finkers
Hugo Finkers
Algemeen directeur, Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
hugo@staete.nl
0416-344 944
Tim Mulders
Tim Mulders
Makelaar, K-RMT
tim@staete.nl
0416-376 141
Michael Emmerik
Michael Emmerik
Makelaar, K-RMT
michael@staete.nl
0416-344 944
Anne-Wil van Loon
Anne-Wil van Loon
Nieuwbouwspecialist, Makelaar, K-RMT
anne-wil@staete.nl
0416-782 562
Lara Senders
Lara Senders
Juridisch specialist, Makelaar, A-RMT
lara@staete.nl
0416-344 944
Jan van de Nieuwegiessen
Jan van de Nieuwegiessen
Financieel adviseur
jan@staete.nl
073-511 30 01
Samantha van Riel - de Rijk
Samantha van Riel - de Rijk
Commercieel medewerkster financieel advies
samantha@staete.nl
073-511 30 01
Nienke Finkers
Nienke Finkers
Marketing specialist
nienke@staete.nl
0416-344 944
Ilse Vermeer
Ilse Vermeer
Persoonlijk adviseur wonen
ilse@staete.nl
0416-344 944
Cookie policy

Staete gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar Staete.nl/cookie-policy. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u Staete toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen