Adviesgesprek aanvragen? 0416 - 344 944
Kunnen wij je helpen?

Over Staete

Voor het geval je niet eerder kennismaakte met Staete, bij deze in vogelvlucht. Wij zijn woonspecialisten die verder gaan. Iedere dag opnieuw zijn wij, bijna 30 medewerkers, onderweg in een groot marktgebied. Vanuit onze vestigingen in Waalwijk, Drunen, Vlijmen, ’s-Hertogenbosch, Sint-Michielsgestel en Boxtel helpen we je graag bij de verkoop, aankoop, taxatie of zelfs financiering van een huis. Alle kennis én disciplines onder één dak en altijd contact met jouw eigen vaste persoonlijk adviseur.

Nieuwbouw
Ook voor nieuwbouw ben je bij Staete aan het juiste adres. Wij verkopen alleen projecten waar we met volle overtuiging van kunnen zeggen dat het een goed project is; betrouwbare ontwikkelaars, aannemers, mooie, goed doordachte woningen. Woningen waar we 100% achter kunnen staan.

Wij helpen je graag
Droom jij van een ander huis? Wil jij groter, kleiner of anders gaan wonen? Je bent bij Staete altijd aan het juiste adres, want we hebben alle specialisten onder één dak. Wat je woonvraag ook is, wij helpen je. Wij zijn Staete. Woonspecialisten die verder gaan.

Bel mij terug

Plan jouw afspraak online
Contactgegevens
Grotestraat 365
5142CB Waalwijk
0416-344 944
info@staete.nl
Over Staete
Bekijk onze andere vestigingen
Bezoektijden
Maandag
09:00 - 17:30
Dinsdag
09:00 - 17:30
Woensdag
09:00 - 17:30
Donderdag
09:00 - 17:30
Vrijdag
09:00 - 17:30
Zaterdag
09:00 - 17:30
Zondag
Gesloten
Telefonisch bereikbaar

 

 

Over Staete

Onze woonspecialisten

Hugo Finkers
Hugo Finkers
Algemeen directeur, Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
hugo@staete.nl
0416-344 944
Nick Fitters
Nick Fitters
Commercieel directeur, partner
nick@staete.nl
0416-344 944
Esther van der Heijden - Clement
Esther van der Heijden - Clement
Administratief medewerkster
esther@staete.nl
0416-344 944
Jan van de Nieuwegiessen
Jan van de Nieuwegiessen
Financieel adviseur
jan@staete.nl
073-511 30 01
Rian van Son
Rian van Son
Financieel adviseur
rian@staete.nl
073-511 30 01
Louise Vugts
Louise Vugts
Nieuwbouwspecialist, Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
louise@staete.nl
0416-782 562
Peter van Gulick
Peter van Gulick
Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
peter@staete.nl
073-551 00 50
Monique Klijn
Monique Klijn
Commercieel medewerkster financieel advies
monique@staete.nl
073-511 30 01
Samantha van Riel - de Rijk
Samantha van Riel - de Rijk
Commercieel medewerkster financieel advies
samantha@staete.nl
073-511 30 01
Frits van de Waterweg Berends
Frits van de Waterweg Berends
Nieuwbouwspecialist
frits@staete.nl
073-782 09 82
Tim Mulders
Tim Mulders
Makelaar, K-RMT
tim@staete.nl
0416-376 141
Peter Alexander
Peter Alexander
Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
alexander@staete.nl
0416-344 944
Anne-Wil van Loon
Anne-Wil van Loon
Nieuwbouwspecialist, Makelaar, K-RMT
anne-wil@staete.nl
0416-782 562
Jorieke Vogel
Jorieke Vogel
Persoonlijk adviseur wonen
jorieke@staete.nl
073-206 00 03
Melanie van Veldhoven
Melanie van Veldhoven
Persoonlijk adviseur wonen, Makelaar, K-RMT
melanie@staete.nl
0416-344 944
Roel van Delft
Roel van Delft
Register Makelaar, Register Taxateur
roel@staete.nl
0416-344 944
Lara Senders
Lara Senders
Juridisch specialist, Makelaar, A-RMT
lara@staete.nl
0416-344 944
Melissa Russens
Melissa Russens
Persoonlijk adviseur wonen
melissa@staete.nl
073-551 00 50
Loret Vekemans
Loret Vekemans
Persoonlijk adviseur wonen
loret@staete.nl
06-89 97 14 86
Nikie van Hastenberg
Nikie van Hastenberg
Marketing specialist
nikie@staete.nl
0416-344 944
Rob Nieuwe Weme
Rob Nieuwe Weme
Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
rob@staete.nl
073-206 00 03
Marlies Wiersema
Marlies Wiersema
Register Makelaar, Register Taxateur
marlies@staete.nl
073-551 00 50
Sarah Dragtsma
Sarah Dragtsma
Makelaar, A-RMT
sarah@staete.nl
073-511 70 00
Michael Emmerik
Michael Emmerik
Makelaar, K-RMT
michael@staete.nl
0416-344 944
Nienke Finkers
Nienke Finkers
Marketing specialist
nienke@staete.nl
0416-344 944
Ramon Altenburg - Collin
Ramon Altenburg - Collin
Aankomend Makelaar, K-RMT
ramon@staete.nl
073-551 00 50
Denise van Oudheusden
Denise van Oudheusden
Nieuwbouwspecialist
denise@staete.nl
073-782 09 82
Ilse Vermeer
Ilse Vermeer
Persoonlijk adviseur wonen
ilse@staete.nl
0416-344 944
Phaidra Rullmann
Phaidra Rullmann
Marketing specialist
phaidra@staete.nl
0416-344 944
Cookie policy

Staete gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar Staete.nl/cookie-policy. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u Staete toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen