Adviesgesprek aanvragen? 0416 - 344 944
Kunnen wij je helpen?

Over Staete

Start bij Staete. Wat je woonvraag ook is: de makelaars, juristen, marketeers, taxateurs, nieuwbouwspecialisten en financieel adviseurs van Staete helpen je verder. Dat betekent: altijd snel, specialistisch, eerlijk én onderbouwd antwoord op al je woonvragen. Of je nu wilt verhuizen, aankopen, verkopen, verbouwen, uitbouwen of verduurzamen: de woonspecialisten van Staete gaan altijd tot het uiterste. Stel je woonvraag en laat je direct ontzorgen. Met ruim 22 jaar ervaring, meer dan 30 woonspecialisten en het gemak van alles onder één dak zijn al je woonvragen in goede handen bij Staete. 

Start bij Staete: plan een kennismakingsgesprek

Alles onder één dak: wel zo fijn
De woonspecialisten van Staete begrijpen dat bij wonen meer komt kijken dan alleen het kopen of verkopen van een huis. Het is altijd een spannende en onzekere tijd. Juist op die momenten wil je niet voor verrassingen komen te staan. Omdat Staete alle specialisten onder één dak heeft heb je altijd snel en deskundig antwoord. Zo kun jij zorgeloos verhuizen, een huis écht goed verkopen of met een gerust hart je nieuwe huis kopen en financieren. Dat scheelt veel stress en slapeloze nachten. 

Laagdrempelig en uitstekend bereikbaar
Vertel ons gerust hoe en op welk moment we jou het beste van dienst kunnen zijn. Via Whatsapp, liever per mail, telefoon of juist alles op papier? Op werkdagen, in het weekend of liever op avonden? Staete is bereikbaar wanneer jij dat ook bent. Zo kun jij je woonvragen stellen wanneer het jou uitkomt en heb je altijd snel antwoord. Omdat je altijd 1-op-1 contact hebt met een vaste Persoonlijk adviseur, is een geruststellend antwoord nooit ver weg. 

Wat je woonvraag ook is; Staete helpt
Iedere situatie is uniek en verdient persoonlijke aandacht én eerlijk advies. De woonspecialisten van Staete zijn een en al oor om je te leren kennen. Erachter te komen wat jouw woonvraag echt is. En om je hierbij te helpen. Geen vraag is te gek. Bel, mail of Whatsapp gerust en laat je ontzorgen. Staete. Woonspecialisten die verder gaan.

 

Bel mij terug

Plan jouw afspraak online
Contactgegevens
Grotestraat 365
5142CB Waalwijk
0416-344 944
info@staete.nl
Over Staete
Bekijk onze andere vestigingen
Bezoektijden
Maandag
09:00 - 17:30
Dinsdag
09:00 - 17:30
Woensdag
09:00 - 17:30
Donderdag
09:00 - 17:30
Vrijdag
09:00 - 17:30
Zaterdag
09:00 - 17:30
Zondag
Gesloten
Telefonisch bereikbaar



 

Over Staete

Onze woonspecialisten

Hugo Finkers
Hugo Finkers
Algemeen directeur, Register Makelaar, Register Taxateur
hugo@staete.nl
0416-344 944
Nick Fitters
Nick Fitters
Commercieel directeur, partner
nick@staete.nl
0416-344 944
Esther van der Heijden - Clement
Esther van der Heijden - Clement
Administratief medewerkster
esther@staete.nl
0416-344 944
Jan van de Nieuwegiessen
Jan van de Nieuwegiessen
Financieel adviseur
jan@staete.nl
073-511 30 01
Staete Hypotheken VOF
Rian van Son
Rian van Son
Financieel adviseur
rian@staete.nl
073-511 30 01
Staete Hypotheken VOF
Louise Vugts
Louise Vugts
Nieuwbouwspecialist, Register Makelaar, Register Taxateur
louise@staete.nl
0416-782 562
Peter van Gulick
Peter van Gulick
Register Makelaar, Register Taxateur
peter@staete.nl
073-551 00 50
Monique Klijn
Monique Klijn
Commercieel medewerkster financieel advies
monique@staete.nl
073-511 30 01
Staete Hypotheken VOF
Samantha van Riel - de Rijk
Samantha van Riel - de Rijk
Commercieel medewerkster financieel advies
samantha@staete.nl
073-511 30 01
Staete Hypotheken VOF
Frits van de Waterweg Berends
Frits van de Waterweg Berends
Nieuwbouwspecialist
frits@staete.nl
073-782 09 82
Tim Mulders
Tim Mulders
Makelaar, K-RMT
tim@staete.nl
0416-376 141
Peter Alexander
Peter Alexander
Register Makelaar, Register Taxateur
alexander@staete.nl
0416-344 944
Anne-Wil van Loon
Anne-Wil van Loon
Nieuwbouwspecialist, Makelaar, K-RMT
anne-wil@staete.nl
0416-782 562
Melanie van Veldhoven
Melanie van Veldhoven
Persoonlijk adviseur wonen, Makelaar, K-RMT
melanie@staete.nl
0416-344 944
Roel van Delft
Roel van Delft
Register Makelaar, Register Taxateur, partner
roel@staete.nl
0416-344 944
Tim van Besouw
Tim van Besouw
Makelaar, K-RMT
timvb@staete.nl
073-511 70 00
Lara Senders
Lara Senders
Juridisch specialist, Makelaar, A-RMT
lara@staete.nl
0416-344 944
Melissa Russens
Melissa Russens
Persoonlijk adviseur wonen
melissa@staete.nl
073-551 00 50
Loret Vekemans
Loret Vekemans
Persoonlijk adviseur wonen
loret@staete.nl
073-511 70 00
Lisa de Jong
Lisa de Jong
Marketing specialist
lisa@staete.nl
0416-344 944
Rob Nieuwe Weme
Rob Nieuwe Weme
Register Makelaar, Register Taxateur
rob@staete.nl
073-206 00 03
Sarah Dragtsma
Sarah Dragtsma
Makelaar, A-RMT
sarah@staete.nl
073-551 00 50
Michael Emmerik
Michael Emmerik
Makelaar, K-RMT
michael@staete.nl
0416-344 944
Mecheline Peeters
Mecheline Peeters
Marketing specialist
mecheline@staete.nl
0416-344 944
Ramon Altenburg - Collin
Ramon Altenburg - Collin
Persoonlijk adviseur wonen
ramon@staete.nl
073-551 00 50
Denise van Oudheusden
Denise van Oudheusden
Nieuwbouwspecialist
denise@staete.nl
073-782 09 82
Ilse Vermeer
Ilse Vermeer
Persoonlijk adviseur wonen
ilse@staete.nl
0416-344 944
Zilla van Roozendaal
Zilla van Roozendaal
Juridisch specialist
juridisch@staete.nl
073-206 00 03
François van Bemmel
François van Bemmel
Register Makelaar
francois@staete.nl
073-551 00 50
Lieke van der Veen
Lieke van der Veen
Persoonlijk adviseur wonen
lieke@staete.nl
073-206 00 03
Daisy Hurkmans
Daisy Hurkmans
Makelaar, K-RMT
daisy@staete.nl
073-551 00 50
Sanne de Haan
Sanne de Haan
Persoonlijk adviseur wonen
sanne@staete.nl
0416-344 944

Postadres

Postbus 362
5140 AJ Waalwijk

Bedrijfsgegevens Staete Makelaars B.V.

Website:
www.staete.nl

Telefoon:
0416-344 944

E-mail:
info@staete.nl

Bankrekeningnummer
NL29 RABO 0165 8279 20
(BIC: RABONL2U)

Ingeschreven bij KvK onder nummer
18058826

BTW nummer
808893269B01

Bedrijfsgegevens Staete Hypotheken V.O.F.

Website:
www.staetehypotheken.nl

Telefoon:
073 - 511 30 01

E-mail:
hypotheken@staete.nl

Bankrekeningnummer
NL15 RABO 0311 7779 61
(BIC: RABONL2U)

Ingeschreven bij KvK onder nummer
66494311

BTW nummer
856578964 

 

 

 

Cookie policy

Staete gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar Staete.nl/cookie-policy. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u Staete toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen