Adviesgesprek aanvragen? 0416 - 344 944
Kunnen wij je helpen?

Staete Boxtel

Op een prominente plaats in het centrum, aan de Stationsstraat 1, kun je ons vinden in Boxtel. We werken in heel de gemeente en helpen je dus bijvoorbeeld ook in Liempde. Jouw woonvragen stel je natuurlijk aan woonspecialisten, Staete staat graag voor je klaar! 

Want of je nu een woonvraag hebt met betrekking tot de verkoop van je huis, de aankoop van een nieuw huis of de financiering ervan? We helpen je graag. We weten ook alles over de nieuwbouw in Boxtel in bijvoorbeeld Heem van Selis. Dus ook daarvoor ben je meer dan welkom. Loop gerust eens bij ons binnen in Boxtel, bel of mail of plan via onderstaande knop direct online een kennismakingsgesprek in. 

Plan een kennismaking

 

Bel mij terug

Plan jouw afspraak online
Contactgegevens
Stationsstraat 1
5281GA Boxtel
0411-782 505
infoboxtel@staete.nl
Staete Boxtel
Bekijk onze andere vestigingen
Bezoektijden
Maandag
09:00 - 17:30
Dinsdag
09:00 - 17:30
Woensdag
09:00 - 17:30
Donderdag
09:00 - 17:30
Vrijdag
09:00 - 17:30
Zaterdag
Op afspraak
Zondag
Gesloten
Telefonisch bereikbaar

 

 

Staete Boxtel

Onze woonspecialisten

Melissa Russens
Melissa Russens
Persoonlijk adviseur wonen
melissa@staete.nl
0416-344 944
Peter van Gulick
Peter van Gulick
Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
peter@staete.nl
073-551 00 50
Sandra Veldhuizen
Sandra Veldhuizen
Makelaar, K-RMT
sandra@staete.nl
073-206 00 03
Nikie van Hastenberg
Nikie van Hastenberg
Marketing specialist
nikie@staete.nl
0416-344 944
Lara Senders
Lara Senders
Juridisch specialist, Makelaar, A-RMT
lara@staete.nl
0416-344 944
Jan van de Nieuwegiessen
Jan van de Nieuwegiessen
Financieel adviseur
jan@staete.nl
073-511 30 01
Cookie policy

Staete gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar Staete.nl/cookie-policy. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u Staete toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen