Adviesgesprek aanvragen? 0416 - 344 944
Kunnen wij je helpen?

Staete Sint-Michielsgestel

Aan Nieuwstraat 41a kun je ons al vinden sinds 2008. Onze woonspecialisten helpen je graag in Sint-Michielsgestel, Den Dungen, Gemonde, Berlicum en Schijndel vanuit deze vestiging. Dus heb jij een vraag over verhuizen, een woning kopen of verkopen of financieren? Bel of mail ons dan zodat we eens  persoonlijk kunnen kennismaken. 

Natuurlijk mag je ook spontaan even binnenlopen. Als je vooraf een afspraak plant kunnen we ervoor zorgen dat we tijd voor je hebben en de koffie klaarstaat. Bellen mag natuurlijk ook, we zijn bereikbaar op 073-551 00 50. Een mailtje kun je sturen naar infogestel@staete.nl. We zullen er alles aan doen om je zo goed mogelijk te helpen! 

Gratis verkoopadvies t.w.v. € 150,-? 

We komen graag bij je langs om je te informeren over de mogelijkheden m.b.t. verkoop van een huis. Tevens voorzien we je van een plan van aanpak en de waarde van je woning met de huidige marktomstandigheden. Ook wanneer jij pas wilt verkopen als je een nieuw huis hebt gevonden helpen we je graag; we kunnen immers met je op zoek zodat we je verhuizing zorgeloos laten verlopen.

Staat jouw droomhuis in Sint-Michielsgestel?

Mogelijk is deze op dit moment al wel beschikbaar maar staat die (nog) niet op Funda. Als grootste makelaar van de gemeente weten we als eerste wat er te koop komt. We laten je graag kijken in dit aanbod en gaan actief met je op zoek zodat jij samen met Staete jouw droomhuis in Sint-Michielsgestel, Den Dungen, Berlicum of Gemonde niet alleen gaat vinden maar ook kunt kopen! Als je benieuwd bent naar de mogelijkheden vertellen we je er graag alles over. Plan nu eenvoudig en snel online een afspraak. 

Plan meteen jouw afspraak

 

Bel mij terug

Plan jouw afspraak online
Contactgegevens
Nieuwstraat 41a
5271 AC Sint-Michielsgestel
073-551 00 50
infogestel@staete.nl
Staete Sint-Michielsgestel
Bekijk onze andere vestigingen
Bezoektijden
Maandag
11:00 - 13:00
Dinsdag
11:00 - 13:00
Woensdag
11:00 - 13:00
Donderdag
11:00 - 13:00
Vrijdag
11:00 - 13:00
Zaterdag
Op afspraak
Zondag
Gesloten
Telefonisch bereikbaar



 

Staete Sint-Michielsgestel

Onze woonspecialisten

Melissa Russens
Melissa Russens
Persoonlijk adviseur wonen
melissa@staete.nl
073-551 00 50
Peter van Gulick
Peter van Gulick
Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
peter@staete.nl
073-551 00 50
Sarah Dragtsma
Sarah Dragtsma
Makelaar, A-RMT
sarah@staete.nl
073-551 00 50
Ramon Altenburg - Collin
Ramon Altenburg - Collin
Persoonlijk adviseur wonen
ramon@staete.nl
073-551 00 50
Lisa de Jong
Lisa de Jong
Marketing specialist
lisa@staete.nl
0416-344 944
Lara Senders
Lara Senders
Juridisch specialist, Makelaar, A-RMT
lara@staete.nl
0416-344 944
Frits van de Waterweg Berends
Frits van de Waterweg Berends
Nieuwbouwspecialist
frits@staete.nl
073-782 09 82
Denise van Oudheusden
Denise van Oudheusden
Nieuwbouwspecialist
denise@staete.nl
073-782 09 82
Anne-Wil van Loon
Anne-Wil van Loon
Nieuwbouwspecialist, Makelaar, K-RMT
anne-wil@staete.nl
0416-782 562
Jan van de Nieuwegiessen
Jan van de Nieuwegiessen
Financieel adviseur
jan@staete.nl
073-511 30 01
Cookie policy

Staete gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar Staete.nl/cookie-policy. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u Staete toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen