Adviesgesprek aanvragen? 0416 - 344 944
Kunnen wij je helpen?

Makelaar Vlijmen

Een vrijblijvende waardebepaling t.w.v. € 150,-. Er zijn momenten in je leven waarop je wilt weten wat je woning waard is. Misschien gewoon omdat je nieuwsgierig bent. Maar misschien ook wel omdat je droomt groter te gaan wonen. Of juist kleiner... Of omdat er zich situaties voordoen in je leven waarbij de verkoop van een woning onvermijdelijk is. Wat de reden ook is: de specialisten van Staete komen graag vrijblijvend bij je langs voor een waardebepaling van de woning. Zo heb je snel en kosteloos inzicht in de woningwaarde.

Dat is niet alles, want we kunnen meer voor je betekenen! Staete is méér dan een makelaarskantoor. We helpen je bijvoorbeeld ook bij je hypotheek, een taxatie en nieuwbouw in Vlijmen en omstreken! Kortom: de makelaar in en om Vlijmen met alles voor wonen én verhuizen onder één dak.

Plan direct online jouw waardebepaling

Staete is de best verkopende makelaar van de regio. Niet alleen verkoopt Staete verreweg de meeste woningen, dat doen we ook met een klanttevredenheid van gemiddeld een 8,5 én met de best mogelijke opbrengst het kleinste verschil tussen vraagprijs en opbrengstprijs. De makelaar in Vlijmen en Heusden die zichzelf terugverdient dus. Ons team van gecertificeerde makelaars en ondersteunende collega’s is elke dag weer een meerwaarde voor iedereen die actief is op de woningmarkt. Met een betrouwbare aanpak, scherpe focus en volledige openheid worden de wensen van de klanten gerealiseerd.

Ben je aan het oriënteren op een nieuwbouwwoning in Vlijmen, Haarsteeg, 's-Hertogenbosch of omstreken? Wij hebben diverse projecten hier in de omgeving in verkoop. Jij kunt als allereerste op de hoogte blijven van dit aanbod. Schrijf je in en we houden je op de hoogte!

Staete is méér dan alleen een makelaar. Je kunt bij ons dan ook niet alleen terecht voor de verkoop van je huidige woning of aankoop van je toekomstige woning. We helpen je ook graag bij je hypotheek of taxatie. Zo kunnen we je volledig ontzorgen. Ben je benieuwd wat we voor jou kunnen betekenen en wat de voordelen zijn van alles onder één dak bij de Staete? Bel ons gerust op: 073 - 511 7000.

 

Onze woonspecialisten

Loret Vekemans
Loret Vekemans
Persoonlijk adviseur wonen
loret@staete.nl
06-89 97 14 86
Roel van Delft
Roel van Delft
Register Makelaar, Register Taxateur
roel@staete.nl
0416-344 944
Tim Mulders
Tim Mulders
Makelaar, K-RMT
tim@staete.nl
0416-376 141
Michael Emmerik
Michael Emmerik
Makelaar, K-RMT
michael@staete.nl
0416-344 944
Nikie van Hastenberg
Nikie van Hastenberg
Marketing specialist
nikie@staete.nl
0416-344 944
Lara Senders
Lara Senders
Juridisch specialist, Makelaar, A-RMT
lara@staete.nl
0416-344 944
Denise van Oudheusden
Denise van Oudheusden
Nieuwbouwspecialist
denise@staete.nl
073-782 09 82
Rian van Son
Rian van Son
Financieel adviseur
rian@staete.nl
073-511 30 01
Monique Klijn
Monique Klijn
Commercieel medewerkster financieel advies
monique@staete.nl
073-511 30 01
Cookie policy

Staete gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar Staete.nl/cookie-policy. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u Staete toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen