Adviesgesprek aanvragen? 0416 - 344 944
Kunnen wij je helpen?

Huis verkopen als senioren?

Een hoop spullen, herinneringen en gevoelens moeten uitgezocht worden. U gaat namelijk afscheid nemen van uw oude vertrouwde huis, omdat u op zoek bent naar een huis dat u beter past. Een semi-bungalow bijvoorbeeld, of een aanleunwoning in een fijne buurt. In ieder geval een huis waar u voorlopig nog wel even uit de voeten kunt. Over de verkoop van uw huis hoeft u zich gelukkig niet druk te maken. Dat doet ons team van 30 woonspecialisten graag voor u. Al 20 jaar. Want uw woonwens is ons specialisme.

Ons team van 30 enthousiaste en deskundige woonspecialisten staat voor u klaar; van financieel advies tot aan het tekenen van het koopcontract. Welke woonvraag je ook hebt, wij hebben een passend advies. Neem gerust telefonisch contact met ons op via 0416 - 344 944 of stuur een mail naar info@staete.nl. Dan bespreken we graag alle mogelijkheden met u. 

 

Vrijblijvende waardebepaling

Uw huis verkopen is misschien niet iets waar u direct op zit te wachten. Graag komen we daarom bij u langs voor een vrijblijvende waardebepaling en om samen te bespreken wat voor u het beste plan van aanpak is. Bel ons op 0416 - 344 944 of mail naar info@staete.nl om een fysieke, dan wel digitale afspraak met de makelaar in te plannen!

 Plan vrijblijvende waardebepaling in 

 

Bel mij terug

Contactgegevens
Van Berckelstraat 67
5211PG 's-Hertogenbosch
073-206 00 03
infodenbosch@staete.nl
Huis verkopen als senioren?
Bekijk onze andere vestigingen
Bezoektijden
Maandag
09:00 - 17:30
Dinsdag
09:00 - 17:30
Woensdag
09:00 - 17:30
Donderdag
09:00 - 17:30
Vrijdag
09:00 - 17:30
Zaterdag
Op afspraak
Zondag
Gesloten
Telefonisch bereikbaar



 

Huis verkopen als senioren?

Onze woonspecialisten

Jorieke Vernooij
Jorieke Vernooij
Persoonlijk adviseur wonen
jorieke@staete.nl
073-206 00 03
Rob Nieuwe Weme
Rob Nieuwe Weme
Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
rob@staete.nl
073-206 00 03
Sarah Dragtsma
Sarah Dragtsma
Makelaar, A-RMT
sarah@staete.nl
073-551 00 50
Ramon Altenburg - Collin
Ramon Altenburg - Collin
Aankomend Makelaar, K-RMT
ramon@staete.nl
073-551 00 50
Lara Senders
Lara Senders
Juridisch specialist, Makelaar, A-RMT
lara@staete.nl
0416-344 944
Louise Vugts
Louise Vugts
Nieuwbouwspecialist, Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
louise@staete.nl
0416-782 562
Lisa de Jong
Lisa de Jong
Marketing specialist
lisa@staete.nl
0416-344 944
Hugo Finkers
Hugo Finkers
Algemeen directeur, Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
hugo@staete.nl
0416-344 944
Monique Klijn
Monique Klijn
Commercieel medewerkster financieel advies
monique@staete.nl
073-511 30 01
Jan van de Nieuwegiessen
Jan van de Nieuwegiessen
Financieel adviseur
jan@staete.nl
073-511 30 01
Cookie policy

Staete gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar Staete.nl/cookie-policy. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u Staete toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen