Adviesgesprek aanvragen? 0416 - 344 944
Kunnen wij je helpen?

Je huis ontgroeid?

Je hebt er genoten, gelachen en geleefd. Je huis blijft bijzonder, maar nu zijn jullie het langzaamaan ontgroeid en wordt het tijd voor wat anders. Toch blijft het kopen van een nieuw droomhuis, en het verkopen van je oude stekje, een spannende volgende stap. Welke stappen moet jullie ondernemen om jullie huis te verkopen? Wat zijn jullie financiële mogelijkheden? En waar ga je jullie nieuwe huis vinden? We helpen je graag op weg, al 20 jaar. Want jouw woonwens is ons specialisme, ook wanneer je je klaar bent voor je volgende stap. 

Ons team van 30 enthousiaste en deskundige woonspecialisten staat voor je klaar; van financieel advies tot aan het tekenen van het koopcontract. Welke woonvraag je ook hebt, wij hebben een passend advies. Neem gerust telefonisch contact met ons op via 0416 - 344 944 of stuur een mail naar info@staete.nl. Dan bespreken we graag alle mogelijkheden met je. 

 

Vrijblijvende waardebepaling

Bij het verkopen van je huis komt natuurlijk een hele hoop kijken. Graag komen we daarom bij je langs voor een vrijblijvende waardebepaling en om samen te bespreken wat voor jullie het beste plan van aanpak is. Bel ons op 0416 - 344 944 of mail naar info@staete.nl om een fysieke, dan wel digitale afspraak met de makelaar in te plannen!

 Plan vrijblijvende waardebepaling in  

 

 

Financiële mogelijkheden

Benieuwd wat jullie financiële mogelijkheden zijn? Maak dan eens een vrijblijvende en onafhankelijke afspraak met Staete Hypotheken. Wij helpen je niet alleen bij je hypotheek, maar ook bij verzekeringen en vragen over lenen, sparen en vermogen opbouwen voor later, zoals bijvoorbeeld voor je pensioen. Bel ons op 073-511 30 01 of mail ons dus gerust even op hypotheken@staete.nl!

 Plan vrijblijvend financieel gesprek in 

Bel mij terug

Contactgegevens
Van Berckelstraat 67
5211PG 's-Hertogenbosch
073-206 00 03
infodenbosch@staete.nl
Je huis ontgroeid?
Bekijk onze andere vestigingen
Bezoektijden
Maandag
09:00 - 17:30
Dinsdag
09:00 - 17:30
Woensdag
09:00 - 17:30
Donderdag
09:00 - 17:30
Vrijdag
09:00 - 17:30
Zaterdag
Op afspraak
Zondag
Gesloten
Telefonisch bereikbaar



 

Je huis ontgroeid?

Onze woonspecialisten

Jorieke Vogel
Jorieke Vogel
Persoonlijk adviseur wonen
jorieke@staete.nl
073-206 00 03
Rob Nieuwe Weme
Rob Nieuwe Weme
Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
rob@staete.nl
073-206 00 03
Sarah Dragtsma
Sarah Dragtsma
Makelaar, A-RMT
sarah@staete.nl
073-551 00 50
Ramon Altenburg - Collin
Ramon Altenburg - Collin
Aankomend Makelaar, K-RMT
ramon@staete.nl
073-551 00 50
Lara Senders
Lara Senders
Juridisch specialist, Makelaar, A-RMT
lara@staete.nl
0416-344 944
Louise Vugts
Louise Vugts
Nieuwbouwspecialist, Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
louise@staete.nl
0416-782 562
Lisa de Jong
Lisa de Jong
Marketing specialist
lisa@staete.nl
0416-344 944
Hugo Finkers
Hugo Finkers
Algemeen directeur, Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
hugo@staete.nl
0416-344 944
Monique Klijn
Monique Klijn
Commercieel medewerkster financieel advies
monique@staete.nl
073-511 30 01
Jan van de Nieuwegiessen
Jan van de Nieuwegiessen
Financieel adviseur
jan@staete.nl
073-511 30 01
Cookie policy

Staete gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar Staete.nl/cookie-policy. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u Staete toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen