Adviesgesprek aanvragen? 0416 - 344 944
Kunnen wij je helpen?

Ontdek kosteloos hoeveel jou huis waard is!

Er zijn momenten in je leven waarop je wilt weten wat je woning waard is. Misschien gewoon omdat je nieuwsgierig bent maar misschien ook wel omdat je droomt om groter te gaan wonen. Of juist kleiner... Of omdat er zich situaties voordoen in je leven waarbij de verkoop van een woning onvermijdelijk is. Inzicht in je waarde helpt je om je financiële (hypotheek)plaatje compleet te krijgen. Staete biedt je daarom een gratis waardebepaling aan. 

Wat de reden ook is: de specialisten van Staete komen graag vrijblijvend bij je langs voor een waardebepaling van de woning én om je te voorzien van verkoopadvies op maat. Zo heb je snel en kosteloos inzicht in de woningwaarde en kun je bijvoorbeeld je hypotheekberekening nauwkeuriger maken.

Plan direct online jouw gratis waardebepaling

Snel inzicht in de waarde van je huis én je financiële plaatje. Plan een vrijblijvende afspraak in; dan heb je snel inzicht in de waarde van je huis. 

Onze woonspecialisten

Hugo Finkers
Hugo Finkers
Algemeen directeur, Register Makelaar, Register Taxateur
hugo@staete.nl
0416-344 944
Nick Fitters
Nick Fitters
Commercieel directeur, partner
nick@staete.nl
0416-344 944
Esther van der Heijden - Clement
Esther van der Heijden - Clement
Administratief medewerkster
esther@staete.nl
0416-344 944
Jan van de Nieuwegiessen
Jan van de Nieuwegiessen
Financieel adviseur
jan@staete.nl
073-511 30 01
Rian van Son
Rian van Son
Financieel adviseur
rian@staete.nl
073-511 30 01
Louise Vugts
Louise Vugts
Nieuwbouwspecialist, Register Makelaar, Register Taxateur
louise@staete.nl
0416-782 562
Peter van Gulick
Peter van Gulick
Register Makelaar, Register Taxateur
peter@staete.nl
073-551 00 50
Monique Klijn
Monique Klijn
Commercieel medewerkster financieel advies
monique@staete.nl
073-511 30 01
Samantha van Riel - de Rijk
Samantha van Riel - de Rijk
Commercieel medewerkster financieel advies
samantha@staete.nl
073-511 30 01
Frits van de Waterweg Berends
Frits van de Waterweg Berends
Nieuwbouwspecialist
frits@staete.nl
073-782 09 82
Tim Mulders
Tim Mulders
Makelaar, K-RMT
tim@staete.nl
0416-376 141
Anne-Wil van Loon
Anne-Wil van Loon
Nieuwbouwspecialist, Makelaar, K-RMT
anne-wil@staete.nl
0416-782 562
Melanie van Veldhoven
Melanie van Veldhoven
Persoonlijk adviseur wonen, Makelaar, K-RMT
melanie@staete.nl
0416-344 944
Roel van Delft
Roel van Delft
Register Makelaar, Register Taxateur, partner
roel@staete.nl
0416-344 944
Tim van Besouw
Tim van Besouw
Makelaar, K-RMT
timvb@staete.nl
073-511 70 00
Lara Senders
Lara Senders
Juridisch specialist, Makelaar, A-RMT
lara@staete.nl
0416-344 944
Melissa Russens
Melissa Russens
Persoonlijk adviseur wonen
melissa@staete.nl
073-551 00 50
Britt Keetels
Britt Keetels
Persoonlijk adviseur wonen
britt@staete.nl
073-511 70 00
Maxime van Bergen
Maxime van Bergen
Marketing specialist
maxime@staete.nl
073-782 09 31
Sarah Dragtsma
Sarah Dragtsma
Makelaar, A-RMT
sarah@staete.nl
073-551 00 50
Ramon Altenburg - Collin
Ramon Altenburg - Collin
Aankoopcoach
ramon@staete.nl
073-551 00 50
Denise van Oudheusden
Denise van Oudheusden
Makelaar, A-RMT
denise@staete.nl
0416-344 944
Zilla van Roozendaal
Zilla van Roozendaal
Juridisch specialist
juridisch@staete.nl
073-206 00 03
François van Bemmel
François van Bemmel
Register Makelaar
francois@staete.nl
073-551 00 50
Luuk van Rooij
Luuk van Rooij
Marketing specialist
luuk@staete.nl
073-782 09 31
Reccardo de Wijs
Reccardo de Wijs
Persoonlijk adviseur wonen
reccardo@staete.nl
0416-344 944
Martijn van Kollenburg
Martijn van Kollenburg
Register Makelaar
martijn@staete.nl
073-206 00 03
Judith van der Leest
Judith van der Leest
Persoonlijk adviseur wonen
judith@staete.nl
073-551 00 50
Yannick Lusse
Yannick Lusse
Persoonlijk adviseur wonen
yannick@staete.nl
073-206 0003

Wat je woonvraag ook is; wij helpen je

Staete is méér dan een makelaarskantoor. We helpen je bijvoorbeeld ook bij je hypotheek, een taxatie en nieuwbouw. Dat doen we in een groot werkgebied vanuit zes kantoren! Kortom: de makelaar in de regio met alles voor wonen én verhuizen onder één dak. Wat je woonvraag ook is; wij gaan  je helpen.

De grootste makelaar in de regio
Staete is de best verkopende makelaar van de regio. Niet alleen verkoopt Staete verreweg de meeste woningen, dat doen we ook met een klanttevredenheid van gemiddeld een 9,0 én met de best mogelijke opbrengst het kleinste verschil tussen vraagprijs en opbrengstprijs. De makelaar die zichzelf terugverdient dus. Ons team van gecertificeerde makelaars en ondersteunende collega’s is elke dag weer een meerwaarde voor iedereen die actief is op de woningmarkt. Met een betrouwbare aanpak, scherpe focus en volledige openheid worden de wensen van de klanten gerealiseerd. 

Bij Staete heb je altijd contact met jouw eigen Persoonlijk adviseur wonen én makelaar. Dankzij de WhatsApp groepsapp houden zij je altijd op de hoogte. Laagdrempelig en persoonlijk contact is bij Staete vanzelfsprekend. 

Nieuwbouw koop je bij Staete
Ben je aan het oriënteren op een nieuwbouwwoning? Wij hebben diverse projecten hier in de omgeving in verkoop. Jij kunt als allereerste op de hoogte blijven van dit aanbod. Neem ook hiervoor contact met ons op zodat we je als eerste op de hoogte kunnen houden. 

Méér dan alleen een makelaar
Staete is méér dan alleen een makelaar. Je kunt bij ons dan ook niet alleen terecht voor de verkoop van je huidige woning of aankoop van je toekomstige woning. We helpen je ook graag bij je hypotheek of taxatie. Zo kunnen we jou volledig ontzorgen. Benieuwd wat we voor jou kunnen betekenen én wat de voordelen zijn van alles onder één dak bij de Staete? Bel ons gerust op: 0416-344 944. We zijn 6 dagen per week bereikbaar. Op maandag t/m woensdag van 09:00 - 20:00 uur en op donderdag t/m zaterdag van 09:00 - 17.30 uur. Kies voor één van onze diensten of neem ze allemaal af. De keuze is aan jou.

Plan online een kennismaking

Cookie policy

Staete gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar Staete.nl/cookie-policy. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u Staete toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen