Adviesgesprek aanvragen? 0416 - 344 944
Kunnen wij je helpen?

Staete Vlijmen

In het hart van Vlijmen: aan het Plein kun je ons vinden! Vanaf hier helpen we je graag bij alle wat met verhuizen te maken heeft in onder andere Vlijmen, Heusden en Haarsteeg. Onze woonspecialisten staan 6 dagen per week telefonisch voor je klaar. 

Natuurlijk ben je ook van harte welkom om eens binnen te lopen in ons kantoor te Vlijmen. Bijvoorbeeld om je te laten informeren over alle nieuwbouw in De Grassen, Geerpark (Vlijmen) of Victoria (Haarsteeg). Onze Nieuwbouwspecialisten kunnen je hier alles over vertellen en onze Financieel adviseurs kunnen je helpen bij de financiering. 

Thuis in Vlijmen

Laat je door ons ontzorgen bij de aankoop of verkoop van een huis. Loop gerust eens binnen of plan online een afspraak in. We maken graag persoonlijk kennis om jouw situatie te leren kennen. 

Plan online jouw kennismaking

 

Bel mij terug

Plan jouw afspraak online
Contactgegevens
Plein 7a
5251 AS Vlijmen
073-511 70 00
infovlijmen@staete.nl
Staete Vlijmen
Bekijk onze andere vestigingen
Bezoektijden
Maandag
09:00 - 17:30
Dinsdag
09:00 - 17:30
Woensdag
09:00 - 17:30
Donderdag
09:00 - 17:30
Vrijdag
09:00 - 17:30
Zaterdag
Op afspraak
Zondag
Gesloten
Telefonisch bereikbaar

 

 

Staete Vlijmen

Onze woonspecialisten

Sarah Dragtsma
Sarah Dragtsma
Persoonlijk adviseur wonen, Makelaar, A-RMT
sarah@staete.nl
073-511 70 00
Tim Mulders
Tim Mulders
Makelaar, K-RMT
tim@staete.nl
0416-376 141
Iris Lambregts
Iris Lambregts
Makelaar, K-RMT, Register Taxateur
iris@staete.nl
073-511 70 00
Michael Emmerik
Michael Emmerik
Makelaar, K-RMT
michael@staete.nl
0416-344 944
Nikie van Hastenberg
Nikie van Hastenberg
Marketing specialist
nikie@staete.nl
0416-344 944
Lara Senders
Lara Senders
Juridisch specialist, Makelaar, A-RMT
lara@staete.nl
0416-344 944
Rian van Son
Rian van Son
Financieel adviseur
rian@staete.nl
073-511 30 01
Monique Klijn
Monique Klijn
Commercieel medewerkster financieel advies
monique@staete.nl
073-511 30 01
Cookie policy

Staete gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar Staete.nl/cookie-policy. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u Staete toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen