Adviesgesprek aanvragen? 0416 - 344 944
Kunnen wij je helpen?

Staete 's-Hertogenbosch

Je ziet ons misschien wel eens langskomen in Den Bosch. Op de fiets, onze etalage in de Lange Putstraat, één van onze te koop borden of ons opvallende kantoor aan de Van Berckelstraat 67. Waar je ons ook van kent: we leren jou ook graag kennen. 

Want we helpen je graag bij het realiseren van jouw woonsen en het beantwoorden van jouw woonvragen. Dat doen we in heel de gemeente 's-Hertogenbosch. Dus ook als je in Rosmalen woont staan we graag tot je beschikking!

Alles wat met wonen te maken heeft in 's-Hertogenbosch

Onze woonspecialisten helpen je niet alleen bij de verkoop of aankoop van een huis, we hebben ook Financieel adviseurs die je helpen bij je hypotheek, onze marketing-, juridisch- en nieuwbouwspecialisten zijn je ook graag van dienst. Alles wat met wonen te maken heeft kun je vinden bij Staete Den Bosch. Loop eens binnen of plan via onderstaande knop jouw kennismaking in! We helpen je graag. 

Plan hier jouw kennismakingsgesprek

 

Bel mij terug

Plan jouw afspraak online
Contactgegevens
Van Berckelstraat 67
5211PG 's-Hertogenbosch
073-206 00 03
infodenbosch@staete.nl
Staete 's-Hertogenbosch
Bekijk onze andere vestigingen
Bezoektijden
Maandag
09:00 - 17:30
Dinsdag
09:00 - 17:30
Woensdag
09:00 - 17:30
Donderdag
09:00 - 17:30
Vrijdag
09:00 - 17:30
Zaterdag
Op afspraak
Zondag
Gesloten
Telefonisch bereikbaar

 

 

Staete 's-Hertogenbosch

Onze woonspecialisten

Jorieke Vogel
Jorieke Vogel
Persoonlijk adviseur wonen
jorieke@staete.nl
073-206 00 03
Rob Nieuwe Weme
Rob Nieuwe Weme
Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
rob@staete.nl
073-206 00 03
Sandra Veldhuizen
Sandra Veldhuizen
Makelaar, K-RMT
sandra@staete.nl
073-206 00 03
Lara Senders
Lara Senders
Juridisch specialist, Makelaar, A-RMT
lara@staete.nl
0416-344 944
Nikie van Hastenberg
Nikie van Hastenberg
Marketing specialist
nikie@staete.nl
0416-344 944
Hugo Finkers
Hugo Finkers
Algemeen directeur, Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
hugo@staete.nl
0416-344 944
Monique Klijn
Monique Klijn
Commercieel medewerkster financieel advies
monique@staete.nl
073-511 30 01
Jan van de Nieuwegiessen
Jan van de Nieuwegiessen
Financieel adviseur
jan@staete.nl
073-511 30 01
Cookie policy

Staete gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar Staete.nl/cookie-policy. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u Staete toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen