Adviesgesprek aanvragen? 0416 - 344 944
Kunnen wij je helpen?

Staete Drunen

Al jarenlang zijn wij met trots gevestigd in Drunen. Bijna twintig jaar geleden streken we neer aan de Wilhelminastraat. Na een tussenstop aan de Grotestraat kun je ons inmiddels vinden in ons kantoor aan Achterstraat 14a. Met voldoende parkeergelegenheid en op loopafstand van het centrum.

Het team van Staete Drunen staat iedere dag voor je klaar om je te helpen bij jouw zorgeloze verhuizing. Hun ervaring, expertise en deskundigheid zetten ze met liefde voor je in om al jouw woonvragen te beantwoorden. 

Plan direct online jouw afspraak

Woonspecialisten die verder gaan in Drunen en Elshout

Dat betekent dat we je ook in Drunen niet alleen helpen bij de verkoop van je woning maar bijvoorbeeld ook bij de financiering ervan. Onze taxateurs kunnen nauwkeurig de waarde voor je bepalen en dit uitwerken in een taxatierapport. Onze Nieuwbouwspecialisten volgen alle ontwikkelingen op het gebied van nieuwbouw in Drunen en Elshout. 

Bel mij terug

Plan jouw afspraak online
Contactgegevens
Achterstraat 14a
5151BT Drunen
0416-376 141
infodrunen@staete.nl
Staete Drunen
Bekijk onze andere vestigingen
Bezoektijden
Maandag
09:00 - 17:30
Dinsdag
09:00 - 17:30
Woensdag
09:00 - 17:30
Donderdag
09:00 - 17:30
Vrijdag
09:00 - 17:30
Zaterdag
Op afspraak
Zondag
Gesloten
Telefonisch bereikbaar

 

 

Staete Drunen

Onze woonspecialisten

Sarah Dragtsma
Sarah Dragtsma
Persoonlijk adviseur wonen, Makelaar, A-RMT
sarah@staete.nl
073-511 70 00
Tim Mulders
Tim Mulders
Makelaar, K-RMT
tim@staete.nl
0416-376 141
Iris Lambregts
Iris Lambregts
Makelaar, K-RMT, Register Taxateur
iris@staete.nl
073-511 70 00
Michael Emmerik
Michael Emmerik
Makelaar, K-RMT
michael@staete.nl
0416-344 944
Lara Senders
Lara Senders
Juridisch specialist, Makelaar, A-RMT
lara@staete.nl
0416-344 944
Nikie van Hastenberg
Nikie van Hastenberg
Marketing specialist
nikie@staete.nl
0416-344 944
Rian van Son
Rian van Son
Financieel adviseur
rian@staete.nl
073-511 30 01
Samantha van Riel - de Rijk
Samantha van Riel - de Rijk
Commercieel medewerkster financieel advies
samantha@staete.nl
073-511 30 01
Cookie policy

Staete gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar Staete.nl/cookie-policy. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u Staete toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen