Adviesgesprek aanvragen? 0416 - 344 944
Kunnen wij je helpen?

Makelaar Sint-Michielsgestel

Al jaren is Staete Makelaars de aangewezen makelaar voor de omgeving Sint-Michielsgestel. Vanuit ons pand aan de Nieuwstraat bedienen wij de gehele gemeente Sint-Michielsgestel. Dus ook voor de plaatsen Den Dungen, Berlicum en Gemonde kunnen we je met succes van dienst zijn.

Staete Makelaar Sint Michielsgestel is de best verkopende makelaar van de gemeente. Zo verkochten we meer dan 600 woningen in 2018. Ons team van vakkundige en gemotiveerde makelaars en ondersteunend personeel staat al sinds 2008 klaar voor een ieder die de woningmarkt wil betreden. Onze makelaars willen graag een meerwaarde zijn voor de klant en dat doen wij met een betrouwbare en heldere aanpak. Ons doel staat daarbij altijd centraal: het realiseren van je wensen.

Plan gratis waardebepaling

Als officieel NVM makelaarskantoor staan wij voor een service van hoge kwaliteit en hebben wij gecertificeerd personeel in dienst. Wij vinden dat de klant dit verdient. Staete Makelaars Sint Michielsgestel heeft jarenlange ervaring in alles wat er bij het aan- of verkoopproces komt kijken. Je kunt bijvoorbeeld bij ons aankloppen voor bemiddeling, taxatie, hulp bij financiering en ondersteuning tijdens de zoektocht naar het perfecte huis, het juiste bedrijfspand of de nieuwe kopers.

Heb je al een mooi huis gezien of ben je benieuwd naar onze diensten? Of wil je vrijblijvend weten wat de waarde van je woning in Sint-Michielsgestel is? Onze medewerkers staan je graag met veel plezier en kennis te woord, dus schroom niet contact op te nemen. Natuurlijk kun je ook een keer langslopen bij onze vestiging in Sint Michielsgestel of bij één van onze andere locaties.

Onze woonspecialisten

Melissa Russens
Melissa Russens
Persoonlijk adviseur wonen
melissa@staete.nl
0416-344 944
Peter van Gulick
Peter van Gulick
Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
peter@staete.nl
073-551 00 50
Sandra Veldhuizen
Sandra Veldhuizen
Makelaar, K-RMT
sandra@staete.nl
073-206 00 03
Nikie van Hastenberg
Nikie van Hastenberg
Marketing specialist
nikie@staete.nl
0416-344 944
Lara Senders
Lara Senders
Juridisch specialist, Makelaar, A-RMT
lara@staete.nl
0416-344 944
Frits van de Waterweg Berends
Frits van de Waterweg Berends
Nieuwbouwspecialist
frits@staete.nl
073-782 09 82
Anne-Wil van Loon
Anne-Wil van Loon
Nieuwbouwspecialist, Makelaar, K-RMT
anne-wil@staete.nl
0416-782 562
Jan van de Nieuwegiessen
Jan van de Nieuwegiessen
Financieel adviseur
jan@staete.nl
073-511 30 01
Cookie policy

Staete gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar Staete.nl/cookie-policy. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u Staete toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen