Adviesgesprek aanvragen? 0416 - 344 944
Kunnen wij je helpen?

Makelaar Den Bosch

Bij Staete Makelaars Den Bosch ben je altijd aan het juiste adres. Wij zijn gespecialiseerd woningmakelaar, in de breedste zin van het woord. Wij zoeken geen koper, wij vinden de beste koper! Je verkoopt je woning bij ons alleen als je 100% tevreden bent met het resultaat. Je bent welkom voor de verkoop van je woning en natuurlijk ook voor woningtaxaties, hypotheken en nieuwbouw. Als grootste NVM Makelaar in de regio en meer dan 600 verkochte woningen in 2020 alleen al, is Staete een gevestigde naam. Daarnaast gaan wij altijd voor het beste resultaat, met maar één belang voorop: dat van onze opdrachtgever. Bespaar jezelf tijd en veel geld!

Verhuisbewegingen stoppen niet bij stadsgrenzen. Daarom heeft Staete Makelaars ook vestigingen in plaatsen rondom Den Bosch, zoals in Vlijmen en Sint-Michielsgestel. Dus of je nu naar Den Bosch wilt gaan verhuizen of je woning in Den Bosch wilt verkopen: Staete Makelaars gaat je helpen!

  

 

 

Wil je jouw woning in 's-Hertogenbosch, Vught of Rosmalen verkopen? Dan wil je een makelaar die niet een koper voor je zoekt, je wilt een makelaar die de beste koper vindt! Staete Makelaars 's-Hertogenbosch neemt geen genoegen met de 'eerste de beste'. Wij gaan voor het beste resultaat. Dat kan je veel geld opleveren! Daarbij ontzorgen onze medewerkers je en staan ze je bij gedurende het volledige verkooptraject. Benieuwd naar onze unieke aanpak? Neem vrijblijvend contact met ons op.

Wanneer je met Staete in zee gaat, zal je merken dat wij anders werken dan de gemiddelde makelaar. Niet alleen een bevlogen makelaar, maar ook een enthousiaste Persoonlijk Adviseur neemt je gedurende het traject bij de hand. Daarbij worden zij ondersteund door een team van juridisch specialisten, marketing specialisten, financieel adviseurs, taxateurs en nieuwbouw specialisten. Een compleet plaatje om van jouw verkoop een succes te maken. De persoonlijke noot is daarbij de belangrijkste drijfveer. 

Onze woonspecialisten

Jorieke Vogel
Jorieke Vogel
Persoonlijk adviseur wonen
jorieke@staete.nl
073-206 00 03
Rob Nieuwe Weme
Rob Nieuwe Weme
Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
rob@staete.nl
073-206 00 03
Sarah Dragtsma
Sarah Dragtsma
Makelaar, A-RMT
sarah@staete.nl
073-551 00 50
Ramon Altenburg - Collin
Ramon Altenburg - Collin
Aankomend Makelaar, K-RMT
ramon@staete.nl
073-551 00 50
Lara Senders
Lara Senders
Juridisch specialist, Makelaar, A-RMT
lara@staete.nl
0416-344 944
Louise Vugts
Louise Vugts
Nieuwbouwspecialist, Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
louise@staete.nl
0416-782 562
Lisa de Jong
Lisa de Jong
Marketing specialist
lisa@staete.nl
0416-344 944
Hugo Finkers
Hugo Finkers
Algemeen directeur, Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
hugo@staete.nl
0416-344 944
Monique Klijn
Monique Klijn
Commercieel medewerkster financieel advies
monique@staete.nl
073-511 30 01
Jan van de Nieuwegiessen
Jan van de Nieuwegiessen
Financieel adviseur
jan@staete.nl
073-511 30 01
Cookie policy

Staete gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar Staete.nl/cookie-policy. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u Staete toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen