Adviesgesprek aanvragen? 0416 - 344 944
Kunnen wij je helpen?

Makelaar Den Bosch

Bij Staete Makelaars Den Bosch ben je altijd aan het juiste adres. Wij zijn gespecialiseerd woningmakelaar, in de breedste zin van het woord. Wij zoeken geen koper, wij vinden de beste koper! Je verkoopt je woning bij ons alleen als je 100% tevreden bent met het resultaat. Je bent welkom voor de verkoop van je woning en natuurlijk ook voor woningtaxaties, hypotheken en nieuwbouw. Als grootste NVM Makelaar in de regio en meer dan 500 verkochte woningen in 2019 alleen al, is Staete Makelaars gevestigde naam. Daarnaast gaan wij altijd voor het beste resultaat, met maar één belang voorop: dat van onze opdrachtgever. Bespaar jezelf tijd en veel geld!

Verhuisbewegingen stoppen niet bij stadsgrenzen. Daarom heeft Staete Makelaars ook vestigingen in plaatsen rondom Den Bosch, zoals in Vlijmen en Sint-Michielsgestel. Dus of je nu naar Den Bosch wilt gaan verhuizen of je woning in Den Bosch wilt verkopen: Staete Makelaars gaat je helpen!

Plan gratis waardebepaling

Wil je jouw woning in 's-Hertogenbosch, Vught of Rosmalen verkopen? Dan wil je een makelaar die niet een koper voor je zoekt, je wilt een makelaar die de beste koper vindt! Staete Makelaars 's-Hertogenbosch neemt niet genoegen met de 'eerste de beste'. Wij gaan voor het beste resultaat. Dat kan je veel geld opleveren! Daarbij ontzorgen onze medewerkers je en staan ze je bij gedurende het volledige verkooptraject. Benieuwd naar onze unieke aanpak? Neem vrijblijvend contact met ons op.

Ben je op zoek naar een woning en merk je dat je niet de enige kaper op de kust bent? Al vaker meegemaakt dat een woning al verkocht was voordat je de kans had om te bezichtigen? Speciaal daarvoor hebben wij de Staete Zoekservice opgezet. Hiermee ben je als allereerste op de hoogte van woningaanbod wat voldoet aan jouw specifieke wensen, nog vóórdat het op Funda staat. Schrijf je in dan gaan we je helpen van A naar B.

Onze woonspecialisten

Jorieke Vogel
Jorieke Vogel
Persoonlijk adviseur wonen
jorieke@staete.nl
073-206 00 03
Rob Nieuwe Weme
Rob Nieuwe Weme
Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
rob@staete.nl
073-206 00 03
Marlies Wiersema
Marlies Wiersema
Register Makelaar, Register Taxateur
marlies@staete.nl
073-551 00 50
Sarah Dragtsma
Sarah Dragtsma
Makelaar, A-RMT
sarah@staete.nl
073-511 70 00
Ramon Altenburg - Collin
Ramon Altenburg - Collin
Aankomend Makelaar, K-RMT
ramon@staete.nl
073-551 00 50
Lara Senders
Lara Senders
Juridisch specialist, Makelaar, A-RMT
lara@staete.nl
0416-344 944
Louise Vugts
Louise Vugts
Nieuwbouwspecialist, Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
louise@staete.nl
0416-782 562
Nikie van Hastenberg
Nikie van Hastenberg
Marketing specialist
nikie@staete.nl
0416-344 944
Hugo Finkers
Hugo Finkers
Algemeen directeur, Beëdigd Makelaar/Taxateur o.z. Lid NVM
hugo@staete.nl
0416-344 944
Phaidra Rullmann
Phaidra Rullmann
Marketing specialist
phaidra@staete.nl
0416-344 944
Monique Klijn
Monique Klijn
Commercieel medewerkster financieel advies
monique@staete.nl
073-511 30 01
Jan van de Nieuwegiessen
Jan van de Nieuwegiessen
Financieel adviseur
jan@staete.nl
073-511 30 01
Cookie policy

Staete gebruikt cookies om bijvoorbeeld de website te verbeteren en te analyseren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties te zien krijgt. Als u meer wilt weten over deze cookies ga dan naar Staete.nl/cookie-policy. Bij akkoord op deze cookie policy geeft u Staete toestemming voor het gebruik van optimale cookies op onze websites. Klik op “Instellingen aanpassen” om uw voorkeuren te wijzigen.

Cookies accepteren Instellingen aanpassen