Adviesgesprek aanvragen? 0416 - 344 944

Grinsel 30 Beschikbaar
5275 JP Den dungen

€770.000,00 Kosten koper
Wat zijn mijn maandlasten
Plan direct een afspraak Plan afspraak
Wonen met vrijheid, comfort én verrassend veel mogelijkheden? Deze bijzondere woonplek combineert twee volwaardige appartementen tot één multifunctioneel geheel. Met maar liefst 222 m² woonoppervlak, energielabel A, 27 zonnepanelen en een flexibele indeling is dit een plek die zich moeiteloos aanpast aan verschillende woonwensen. Denk aan dubbele bewoning, mantelzorg, een zelfstandig thuiswonend kind of een combinatie van wonen en werken aan huis. Natuurlijk is het ook mogelijk om één groot woonhuis te realiseren. Daarbij zorgen de verzorgde voortuin, vloerverwarming en airconditioning voor een comfortabel gevoel in het hele huis.

Het appartement op de begane grond
Beneden woon je volledig gelijkvloers in een lichte en verrassend ruime leefomgeving. De open indeling zorgt direct voor een prettig gevoel van ruimte, waarbij de moderne keuken en leefruimte naadloos in elkaar overlopen. Er is volop plek voor een gezellige zithoek, een grote eettafel én een thuiswerkplek. De keuken is uitgevoerd met veel werk- en kastruimte en voorzien van een Quooker, ideaal voor wie houdt van gemak en comfort.

De ruime slaapkamer beschikt over een badkamer en suite die aanvoelt als een luxe hotelsuite. Hier vind je een ligbad, royale inloopdouche, dubbele wastafel, toilet en urinoir. Vanuit het appartement loop je bovendien zo naar het eigen tuintje; een fijne plek om rustig buiten te zitten.

Het appartement op de eerste verdieping
Ook boven is gekozen voor ruimte en flexibiliteit. Dit appartement beschikt over een eigen keuken, badkamer, apart toilet, twee slaapkamers en een royale woonkamer met lichtstraat. Dankzij deze slimme indeling zijn er volop mogelijkheden: gebruik de woonkamer als leefruimte óf creëer eenvoudig een extra slaapkamer. De indeling laat zich helemaal aanpassen aan jouw woonwensen.

Net als beneden is ook dit appartement voorzien van airconditioning, waardoor het hier het hele jaar door aangenaam wonen is. Samen vormt dit object een bijzonder geheel waar comfort, duurzaamheid en multifunctioneel perfect samenkomen.

Dit alles vind je in Den Dungen, een gezellig dorp onder de rook van ’s-Hertogenbosch. Voor de dagelijkse boodschappen of een kop koffie hoef je niet ver en ook voorzieningen als de huisarts, apotheek en basisschool bevinden zich op loopafstand. Daarnaast wandel of fiets je hier zo het buitengebied in. Tegelijkertijd ligt ’s-Hertogenbosch op fietsafstand en ook Eindhoven, Tilburg en Utrecht zijn uitstekend bereikbaar.

Belangrijk om te weten:
- Bijzonder object met twee appartementen;
- Ideaal voor dubbele bewoning, mantelzorg of wonen en werken combineren;
- Maar liefst 222 m² woonoppervlak;
- Energielabel A en voorzien van 27 zonnepanelen;
- Beide appartementen beschikken over airconditioning;
- Vloerverwarming aanwezig;
- Appartement begane grond is volledig gelijkvloers;
- Ruime badkamer en suite met ligbad, inloopdouche en dubbele wastafel;
- Moderne keuken met Quooker en veel werk- en kastruimte;
- Appartement op de eerste verdieping is voorzien van een lichtstraat;
- Flexibele indeling met mogelijkheid voor extra slaapkamer(s);
- Verzorgde voortuin en onderhoudsvriendelijke afwerking;
- Schuur aanwezig voor extra bergruimte;
- Aanvaarding in overleg.

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Overdracht
Status
Beschikbaar
Vraagprijs
€770.000,00 Kosten koper
Bouwvorm
Soort woning
Eengezinswoning
Type woning
Tussenwoning
Bouwjaar
1988
Bouwvorm
Bestaande bouw
Ligging
Aan rustige weg
Indeling
Woonoppervlakte
222 m2
Perceeloppervlakte
0 m2
Inhoud
824 m3
Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
4
Aantal woonlagen
2
Energie
Energielabel
A
Overig
Tuin
Voortuin
Schuur / berging
Aangebouwd hout
Garage
Geen garage
Parkeerfaciliteiten
Openbaar parkeren, Op eigen terrein
Soort dak
Mansarde dak
Permanente bewoning
Ja
Huidig gebruik
Woonruimte
Huidige bestemming
Woonruimte
In het kort
Type woning
Tussenwoning
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
222 m2
Aantal kamers
5

Vragen over dit huis?

melissa avatar
Melissa

Als Persoonlijk adviseur wonen help ik je graag verder. Bel of mail me gerust.

Mail mij
In de buurt
Selecteer een filter
Mogelijk interessant
Meer informatie
De Meierij
De Meierij